• Vliegende Hollander by night

Sinterklaas intocht 2021

De bladeren vallen van de bomen, de chocoladeletters liggen weer in de schappen en de kinderen zijn al druk in de weer met hun verlanglijstjes. Dat kan maar éen ding betekenen: de goedheiligman is in aantocht!

De jaarlijkse sinterklaasintocht van Terneuzen op zaterdag 13 november gaat dit jaar door! Er zijn dit jaar een aantal wijzigingen: Als vanouds komt de Sint dit jaar weer aan in de oude Veerhaven van Terneuzen. Samen met zijn vele pieten zal de Sint om 14:00 uur aankomen in de Veerhaven van Terneuzen! Daar worden ze met open armen ontvangen door de Burgemeester en alle kinderen.

Vervolgens wordt de route onder leiding van de Pietenband (de Tomorrowband) naar de Markt ingezet via de Nieuwstraat, de Noordstraat en de Kersstraat. Rond 15.00 uur barst de Pietendisco op de Markt los! Na afloop zal de Sint met een select gezelschap naar het ZorgSaam ziekenhuis vertrekken, om daar de kinderafdeling te bezoeken.